В упаковці: 60 капсул по 200 мг
Основний інгредієнт |
Мелатонін, лактоза, магнію стеарат |
Дія препарату:
- помітно покращує якість сну;
- антидепресант, може замінювати снодійні препарати, що мають побічну дію;
- препарат позитивно впливає на імунітет організму;
- відновлює природний біоритм людини;
- препарат приводить у лад внутрішню секрецію, покращує сон, відсуває порушення внутрішньої секреції.
Капсули "Мелатонін" призначені для:
- людей, які страждають від нестачі сну, безсоння або занадто тривалого сну;
- людей, які страждають від гіперпігментації та закрепів;
- жінок старшого віку.
Спосіб застосування: перорально, запиваючи водою, по дві капсулі раз на день за годину до сну водночас. Наприклад, якщо ви лягаєте спати щодня 22-23 години — вживання мелатоніну відповідно має бути в 21-22 години. Якщо в якийсь із днів вам не вдається лягти спати в цей же час — краще пропустити приймання мелатоніну. Не викликає звикання.
Мелатонін вважається активним гормоном шишкоподібної залози та його вміст в організмі вибуває з віком. Як лікувальний і, можливо, профілактичний засіб він широко застосовується для найрізноманітніших цілей, від зняття безсоння до захисту від раку. Також він є першокласним антиоксидантом. Є в оптимальних кількостях, мелатонін може бути захистом від катаракту, хвороб серця, неврологічних розладів, безсоння, головного болю та раку.
Мелатонін здатний ефективно контролювати клітини мозку, уражені хворобою Альцгеймера (рекомендована доза — 20 мг).
Мелатонін зі швейцарською точністю перевстановлює наші внутрішні годинники, що робить його прекрасним засобом для мандрівників і тих, хто працює посмічно. Ожинове приймання однієї капсули мелатоніну (3 мг) упродовж тижня дає змогу швидко звикнути до нового суточного режиму, відновлюючи міцний сон (у темний час) з мінімальним почуттям втоми під час пробудження (коли світло).
Більшість мелатонін у разі безсоння кажуть, що їхній сон став тривалішим і міцнішим, і прокидаючись, вони почуваються посвіжними й оновленими.
Короткочасне використання мелатоніну безпечне майже для всіх дорослих людей.
Зі зниженням вмісту мелатоніну в організмі зростає ймовірність серцевих захворювань. Крім того, з дефіцитом мелатоніну пов'язані підвищені рівні холестерину та тригліцеридів у крові. Також мелатонін у дозі до 10 мг здатний запобігати кластерним головним болем (болісні пульсації, які йдуть серіями).
Як лікувальний і профілактичний засіб мелатонін давно став важливою зброєю проти деяких видів раку, особливо злоякісних пухлин шкіри, грудей і передміхурової залози. Онкологічним пацієнтам центру доктора Аткінса рекомендовано вживати щовечора від 12 до 20 мг мелатоніну. Згідно з європейськими дослідниками, навіть щоденні дози приблизно 200 мг цілком безпечні. Гормон омолоджує низку компонентів нашої природної захисної системи, і їхня спільна дія створює потужніший імунітет.
Мелатонін — гормон епіфізу (шишкоподібної залози) головного мозку. Епіфіз виробляє мелатонін переважно вночі з амінокислоти триптофан, у денну пору ним виробляється з триптофану нейромедіатор серотонін. Цей цикл змінюваного виробництва мелатоніну та серотоніну орієнтований у здорових і молодих людей на максимальне виробництво серотоніну всередині денного світлого проміжку (12 годин дня за астрономічним часом) і відповідно максимум мелатоніну виробляють епіфізом восени. Отже, епіфіз встановлює добовий ритм, на який орієнтуються всі залози внутрішньої секреції, всі органи та тканини організму, погоджуючи з ним періоди своєї максимальної та мінімальної активності.
У міру старіння організму здатність епіфізу виробляти мелатонін зменшується і водночас максимальні концентрації його виділення зсуваються на все більш близькі до закінчення ночі годинника. Як виявилося, цей факт лежить в основі появи симптомів старіння людини. Мелатонін грає головну ініціювальну функцію відновлення роботи органів і систем людського організму під час сну.
У разі дефіциту мелатоніну знижується здатність до засинання й порушується структура та якість нічного сну. Також багато органів втрачають здатність інтенсивно обслуговувати функціональні потреби організму. Для прикладу можна надати зменшення здатності печінки створювати альбуміни, транспортувальні іони мікроелементів, що надходять у складі комплексних сполук перевареної їжі в портальну вену, де печінка має відібрати в комплексонів ці іони і, інкорпоруючи їх комплексним зв'язком до складу специфічних транспортних альбумінів, потім розподілити в призначені для цих елементів місця в організмі. У разі дефіциту мелатоніну, цей процес гальмується, і попри те, що літня людина додатково прийматиме мікроелементи з їжею, вона страждатиме від їхньої нестачі.
Фізіологи встановили, що в людини віком 20 років концентрація мелатоніну припадає на 12 годин ночі та перевищує концентрацію у 60-річних удвічі. Причому до 60 років час максимальної концентрації зсувається до 4 годин ранку.
Щоденне приймання 23 години 3 мг мелатоніну в людей після 40 років слугує відновленню й підтримці багатьох функцій, зокрема:
- продовження життя;
- поверненню молодості та життєвих сил;
- поліпшенню сексуальної активності — це стосується й лібідо (бажани) і можливостей його здійснення;
- покращенню та гармонізації імунної системи;
- посилюються антиоксидантні можливості головного та спинного мозку, а також їхні репаративні потужності;
- захист від стресу;
- зашита від раку (підсиленням потужності специфічного протипухлинного імунітету мозку та всього організму);
- оберігає від атеросклерозу та гіпертонічної хвороби;
- відновлює засинання та структуру сну;
- ліки від безсоння під час швидкої зміни часових поясів (приймати після перельоту ввечері за місцевим часом 23 години 3 мг мелатоніну 5 днів поспіль).
- Ціна: 405 ₴/упаковка