
влевовправо
Набір 20 штук вінтажних чорно-білих світлин листівок 10x15 см. у стилі вуличної фотографії першої половини XX ст. без повторень
- В наявності
- Код: 414-24
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 670-44-62
МТСМенеджер
- +380 (96) 164-35-32Киев Стар Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На зображенні представлений колаж із 20 вінтажних портретів у стилі сепія, стилізованих під американську документальну та вуличну світлину першої половини XX століття (в дусі робіт Майка Дісфармера, Дороті Ланж та інших фотографів епохи Великої депресії)
Основні елементи композиції:
- Сюжети: Одиничні портрети людей різного віку — дітей, підлітків, молодих і літніх чоловіків і жінок. Багато закарбованих будинків, що сидять на сходах, крильці або їде вздовж дороги.
- Естетика: Теплі відтінки сепії, зернистість, подряпини та характерні потертості по краях, що імітують старовинні виражені фотокартки й архівні негативи.
- Призначення: Такі набори цифрових зображень часто використовуються як готові картки (ефемери) для скрапбукінгу, створення колажів, оформлення тематичних блокнотів (junk journals) або як колекційні ретровідкривання.
Варіанти використання:
- Декор: Чудово підійдуть для оформлення тематичних вечірок (наприклад, на Гелловін) або для прихильників готичного стилю в інтер'єрі.
- Постінг: Незвичайний вибір для тих, хто колекціонує листівки в стилі темного мистецтва або сюрреалізму.
- Творчість Можуть використовуватися як елементи для скрапбукінгу або створення колажів.
Такі листівки зазвичай друкуються на щільному картоні з матовим покриттям, щоб підкреслити ефект старовини
Застосування
Завдяки стандартному формату 10 х 15 см, ці листівки ідеально підходять для:
- Посткросинга (міжународного обміну листівками);
- Прикраси інтер'єру (солодіння настінних панно);
- Подарунок колекціонерам і шанувальникам автомобільної історії.
Такі листівки популярні для посткросинга, оформлення творчих блокнотів, створення декоративних настінних колажів або як закладки для книг.
Розмір 10*15CM
Комплект 20 штук

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельфа |
| Країна виробник | Китай |
| Тип листівки | Класична |
| Матеріал | Папір |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 150 ₴



